לק"י נוסח תימן-פורטל קהילות תימן

כתובתינו: רחוב בירנבוים 26 בני ברק
טלפון: 03-6781444 
שעות פתיחה: א-ה 10:00-21:00 יום ו' 9:00-13:00 

ברוכים הבאים! 


הצטרפו לרשימת התפוצה
שלח לחבר
חדשות
חנות
רדיו שבזי
תוכן
הלכות
מוזיקה
אודיו
וידאו
חיי קהילה
גלריה
כתר תימן 1

עצרות מספד בירושלים אלעד ומודיעין עילית

1/11/2018

 

להלן מספר הודעות חשובות:

1. בימים אלו נערכת מגבית קודש להוצאת כתבי ראש רבני תימן בארץ הקודש מרן רבינו הגאון רבי שלמה קורח זצוקללה"ה. ניתן לתרום במגוון אפשרויות. פרטים במצורף כאן.

2. בימים אלו אנו עומדים לקראת סגירת הספר אודות תולדות חייו ופעליו של הגאון רבינו עמרם קורח זיע"א. מבקשים כי כל מי שיש בידו חומרים אודותיו, יצור קשר בזריזות עם המערכת.

3. חלוקת לימוד ש"ס בבלי עולמית, מתקיימת ומתארגנת בימים אלו לעילוי נשמת מרן זצ"ל עד ליום היאר-צייט י"ג מרחשון התשע"ט, ניתן להרשם ללקיחת מסכת על ידי השארת פרטים, שם טלפון וכתובת, ואנו נשוב אליכם בהקדם לבירור מסכת ללקיחה. הש"ס בע"ה יחולק כמה וכמה פעמים. [בעה"י מדי חודש תערך הגרלה בשווי של כ-12,000 ש"ח בין כל המסיימים].

4. מבקשים בכל לשון של בקשה, כל מי שיש בידו חומרים אודות תולדות חייו ופעליו של זקן רבני תימן מרן זצוק"ל, כתבים / תשובות בהלכה בע"פ ובכתב יד / אמרות שביבים והנהגות וכדומה. מתבקש לפנות בהקדם למערכת בטל: 03-30-8888-5. או בדוא"ל: sm088302222@gmail.com. ניתן להשאיר שביבים והנהגות למערכת במספר הנ"ל שלוחה 10. 
* בע"ה לקראת יום השלושים לפטירתו, יצא לאור גליון מורחב של עשרות עמודים מתולדותיו ועוד ועוד. המעוניין להיות שותף לדבר מצוה או להנציח את שמות יקיריו על גבי גליון זה, יפנה בהקדם למערכת *

5. בימים אלו עתיד לצאת לאור בע"ה תמונת דיוקנו של מרן רבינו זצוק"ל, מיוחדת ומרהיבת עין. להזמנות יש ליצור קשר עם המערכת. כמו כן, מאחר ששוקדים כעת על הכנת מצגת מחייו של מרן זצוק"ל, כל מי שיש בידו תמונות או הסרטות מאירועים שונים בהשתתפות הרב זצ"ל, יעבירם בהקדם למערכת.

6. חסר לנו במערכת הספדו של הראשון לציון הגר"י יוסף שליט"א במסע ההלוייה בירושלים. מי שיש בידו הקלטה זו יעבירנה בהקדם למערכת. ותבוא עליו ברכה.  
 
בברכת התורה,
מערכת מכון שפתי מלך
  
 ________________________________________________________________________________________________________________________________

הציבור נקרא להרבות בתפילות ובתחנונים לרפואתו השלימה והמהירה של מורינו הרב עזריה ב"ר יחיאבסיס שליט"א, אשר בימים אלו זקוק לרחמי שמים מרובים
והן א-ל כביר לא ימאס תפילת רבים 

קו התהלים והתפילות לרפואתו השלימה - 03-30-8888-5 שלוחה 0.


 

עוד בכל החדשות...

מדור

הרב גמליאל

מדור הרב גמליאל
מדור

איש ימיני

מדור איש ימיני

מדור שתילי זיתים

מדור

שתילי זיתים

מדור שתילי זיתים

מדור אורחות הלכה

אורחות

הלכה

מדור אורחות הלכה

מדור שרש המנהג

מדור

שרש המנהג

מדור שרש המנהג
ספר חדש אמת צרופה